Bestuursnieuws Kanotities 2024 nr 3
Opstalverzekering botenhuizen
Verschillende verenigingen zitten met vragen rond hun verzekering van de accommodatie.
Daarom even een korte herinnering aan de behandeling van verzekeringen in Verenigingsbrief 33 van juli 2023. Deze verenigingsbrief gaat in op de vele aspecten van opstalverzekering van clubhuizen. Neem als bestuur contact met ons (email verenigingsbrief@tkbn.nl) op als je deze verenigingsbrief niet meer hebt.
Bosa subsidie (vervolg 2)
In de vorige twee nummers van Kanotities is de Bosa subsidie genoemd met de beperkingen ervan. Voor 2024 is de subsidieregeling al leeg, terwijl er 700 verenigingen wachten op deze subsidie. De overheid verschuift nu miljoenen subsidie van de komende jaren naar voren, zodat het tekort voor deze regeling verschuift naar de komende jaren. Bron: krant Trouw van woensdag 17 april 2024. Lees nog eens in het vorige Bestuursnieuws hoe SportknowhowXL de Bosa-subsidie afkraakt. Wij blijven geloven in onze eigen kracht. Plus het voordeel dat de besparing aan contributie die een vereniging bij de TKBN heeft in de loop der jaren de subsidie overstijgt. In plaats van subsidie met onwelkome voorwaarden heeft de TKBN het Verenigingsfonds waaruit (ver)bouwplannen van een vereniging met een renteloze lening kan worden ondersteund.
Klussen En Klusjes
Je bent lid van een vrijwilligersorganisatie. Veel TKBN-ers helpen binnen de kanobond mee om anderen én zichzelf nog meer kanoplezier te verschaffen. Ook iets voor jou? We hebben werkjes van een paar uur per jaar tot een paar uur per week. Meer info? Kijk op de website in het menu Organisatie / Vrijwilligers of neem contact op met info@tkbn.nl. Of kijk in Kanotities 2023 nr 6 voor meer informatie. Wat wij ook zoeken is verjonging voor de vaarcommissie. Ook uitbreiding in het bestuur staat op ons verlanglijstje, zoals voor het contact met de verenigingen.
